ПРОИЗВОДИ

Со скоро 20 години искуство со процесирање на TPU, зрела технологија на производство

 • Мијан производи
 • Нови Продукти

Апликации

Одлични перформанси на производот, погодни за торби, обувки, облека, спортски производи, итн.

 • Стручен тим

  Одделот е составен од висок професионалец во индустријата, кој може да ви обезбеди стручна техничка поддршка и услуги за производи

 • Врвен квалитет

  Строга примена на управување со контрола на квалитетот на производот и користете ги различните агенции за тестирање за да го потврдите квалитетот

 • Совршен сервисен систем

  Совршен сервисен систем може да ви понуди поддршка преку Интернет и решенија за примена на производот

Систем за контрола на производот

ЗА НАС

DongGuan TongLong нова материјална технологија копродукции, Ltd се наоѓа во градот Шиџи, Сити Донг Гуан, Кина. Компанијата има независна производствена база и оддел за истражување и развој. Областа на работилницата е 5000 метри квадратни. Главно ангажирани во TPU филмското производство и обработка на пост. Со скоро 20 години искуство со обработка на TPU, зрела технологија на производство, од развој до производство, испорака и друга строга контрола на квалитетот, за да се осигураме дека нашиот одличен квалитет, добра услуга за да ја добие довербата на клиентите. Ние ги носиме квалитетот и ефикасноста како наш бренд, иновации и интегритет како наша корпоративна култура.

Центар за новости

Кооперативна марка