Kinë Materiale termosensitive, material për ndryshimin e temperaturës, fabrikë lëkure dhe prodhues të ndryshimit të temperaturës | Gjuha e gjatë

Materialet termosensitive, Materiali për ndryshimin e temperaturës, lëkura për ndryshimin e temperaturës

  • Aplikacion : Këpucë, topa, Produkte në natyrë, Mobilje, Baganta, Veshje, etj.
  • Numri i modelit: TL-PUTF-003

Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

 

Emri i produktit

 Materialet termosensitive , Materiali për , lëkura për ndryshimin e temperaturës

Emri i markës

TL / TL-TPU

Numri i modelit

TL-PUTF-003

material

Filmi TPU / PU ose personalizohet

Ndryshimi i temperaturës 30 ℃

Trashësia e produktit

0,1-1 mm ose i personalizuar

Ngjyrë

përshtatur

gjerësi

670mm-1370mm etj, gjerësia tjetër do të personalizohet

tipar

 

jo-toksike / eko-miqësore / e
lahet

Efekt sipërfaqësor

 përshtatur

Procesi i punës

Frekuencë e lartë dhe shtypi i nxehtësisë

Detajet e paketimit

Paketimi në rrotullon
ose personalizohet

Koha e plumbit

15-25days

pagesat

Pagesa Online e Bankës, T / T, L / C, VISA

Aplikacion

Këpucë, Lodra, çanta shkolle, Bagazhe, Veshje, etj.

transport

Transporti ose si kërkesa juaj

certifikatë

SGS

Vendi i origjinës

KINA DONGGUAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Përshkrim:

Thermosensitive materials,Temperature change material,lëkura për ndryshimin e temperaturës, zakonisht bëhet nga filmi TPU ose material PU dhe substrate të tjera, mund të personalizohen nga kërkesa juaj.

Ndryshimi i temperaturës bazë është rreth 30 ℃, dhe ngjyra do të ndryshojë kur temperatura është mbi 30 ℃, ose ngjyra do të ndryshojë të vijë në kontakt me lëkurën kur temperatura të jetë

nën 30 th. trashësia dhe ngjyra mund të personalizohen. Substratet kryesore janë: imitimi i leshit të pambukut, nano PU, pu me densitet të lartë (pa pu për qepje), lëkura e mikrofiberit. Filmi PU ka mot të mirë

rezistencën, rezistencën e konsumit, rezistencën ndaj ujit, e cila është shumë e përshtatshme për prodhimin e Këpucëve, Lodrave, bagsanta shkollore, Bagazhet, Veshje, etj. Mirë se vini për pyetjet e mëtejshme!

QQ 截图 20200520103220

QQ 截图 20200604091427


  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni