Prodhuesi prej lëkure artificiale PU me shkëlqim me cilësi të lartë, furnizoni lëkurë me shkëlqim PU në fabrikën e çmimeve me shumicë dhe prodhuesit | Gjuha e gjatë

Prodhuesi prej lëkure artificiale PU me shkëlqim me cilësi të lartë, furnizon lëkurë me shkëlqim PU me çmim me shumicë

  • Aplikacion : Këpucë, topa, Produkte në natyrë, Mobilje, Baganta, Veshje, etj.
  • Numri i modelit: TLMF-21118-1

Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

 

u = 1878792069,3325636257 & fm = 15 dhe gp = 0 微 信 图片 _20200528161031a 微 信 图片 _20200528161020b

Emri i produktit

Prodhuesi prej lëkure artificiale PU me shkëlqim me cilësi të lartë , furnizon lëkurë me shkëlqim PU me çmim me shumicë

Emri i markës

TL / TL-TPU

Numri i modelit

TLMF-21118-1

material

PU / TPU ose të personalizuara

model

Përshtatur / shtypur, ose personalizuar

Ngjyrë

përshtatur

Trashësia e produktit

1.0,1.2,1.4 mm mund të personalizohet

gjerësi

670mm-1370mm etj, gjerësia tjetër do të personalizohet

përmbajtje

poliuretani

përkrahje

Mikrofibër ose i personalizuar

tipar

 

Butësisht, ndaj rezistencës ndaj gërryerjes, Anti-i butë, elastik, i papërshkueshëm nga uji, plasaritja e ftohtë, i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj tkurrjes, anti-bakterial

Konsumuarit-Resistant

100,000+ cikle

certifikatë

SGS

Detajet e paketimit

Paketimi Në rrotullon
ose mund të personalizohet

moq

500 jardë

pagesat

Pagesa Online e Bankës, T / T, L / C, VISA

Koha e plumbit

15-25days

transport

Transporti ose si kërkesa juaj

Aplikacion

Këpucë, topa, Produkte në natyrë, Mobilje, Baganta, Veshje, etj.

Vendi i origjinës

KINA DONGGUAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Përshkrimi :

Prodhuesi prej lëkure artificiale PU me shkëlqim me cilësi të lartë ,supply glossy PU leather in wholesale price was made by PU leather and other substrates .It has good wear resistance and flexibility.

Kaluan 100,000+ teste veshjesh. Substratet kryesore janë: leshi imitues i pambukut, nano PU, pu me densitet të lartë (pa puç qepës), lëkure mikrofiber. Gjithashtu ju mund të zgjidhni film TPU dhe substrate të tjera.

Nëse keni pyetje të tjera, ju lutemi na kontaktoni.

QQ 截图 20200604091427


  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni