Kinë lëkure artificiale me cilësi të lartë mikrofibër, fabrikë lëkure artificiale rezistente ndaj gërryerjes dhe prodhuesve | Gjuha e gjatë

Lëkurë artificiale me mikrofibër me cilësi të lartë, lëkure artificiale mikrofibër rezistente ndaj gërryerjes

  • Numri i modelit: TLMF-21125
  • Aplikacion : Këpucë, topa, Produkte në natyrë, Mobilje, Baganta, Veshje, etj.

Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

 

Emri i produktit

Lëkurë artificiale me mikrofibër me cilësi të lartë

Emri i markës

TL / TL-TPU

Numri i modelit

TLMF-21125

material

PU / TPU ose të personalizuara

model

Të mahnitur, ose të personalizuar

Ngjyrë

përshtatur

Trashësia e produktit

1.0,1.2,1.4 mm mund të personalizohet

gjerësi

670mm-1370mm etj, gjerësia tjetër do të personalizohet

përmbajtje

poliuretani

përkrahje

Mikrofibër ose i personalizuar

tipar

 

Butësisht, ndaj rezistencës ndaj gërryerjes, Anti-i butë, elastik, i papërshkueshëm nga uji, plasaritja e ftohtë, i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj tkurrjes, anti-bakterial

Konsumuarit-Resistant

100,000+ cikle

certifikatë

SGS

Detajet e paketimit

Paketimi Në rrotullon
ose mund të personalizohet

moq

500 jardë

pagesat

Pagesa Online e Bankës, T / T, L / C, VISA

Koha e plumbit

15-25days

transport

Transporti ose si kërkesa juaj

Aplikacion

Këpucë, topa, Produkte në natyrë, Mobilje, Baganta, Veshje, etj.

Vendi i origjinës

KINA DONGGUAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Përshkrimi :

Lëkurë artificiale me mikrofibër me cilësi të lartëështë bërë nga lëkura PU dhe mikrofibri. Ajo ka rezistencë të mirë ndaj konsumit dhe fleksibilitet. Kaluan 100,000+ teste veshjesh.

Substratet kryesore janë: leshi imitues i pambukut, nano PU, pu me densitet të lartë (pa puç qepës), lëkure mikrofiber. Gjithashtu ju mund të zgjidhni film TPU dhe substrate të tjera.

Nëse keni pyetje të tjera, ju lutemi na kontaktoni.

QQ 截图 20200604091427

QQ 截图 20200604144551


  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni