cc
What'sfarë ndryshimi ka filmi Polyether TPU dhe filmi Polyester TPU?

ndryshim

Whatfarë lloj substrati ka lëkure artificiale?

Substratet kryesore janë: imitimi i leshit të pambukut, nano PU, pu me densitet të lartë, lëkura Microfiber.

A jeni një kompani tregtare apo një prodhues?

Ne jemi një fabrikë prodhuese që ndodhet në Dongguan, Kinë.

Farë mund të prodhojë Tonglong?

Tonglong është një prodhues profesional i filmave TPU / PU. Produktet përfshijnë: film TPU / PU, material për transferimin e nxehtësisë, filmin e shkronjave, asnjë film të qepjes, film me ngjyrosje dhe me ngjyra dhe kështu me radhë. Të pranuarit pranohen.

Mund ta kem shembullin tuaj?

Ne jemi të lumtur për të dërguar mostra për ju për inspektim. Mostrat janë falas, por mund t'ju duhet të paguani tarifën e korrierit.

A mund të personalizoj për ngjyrat / modelet / madhësinë ose specifikimet e tjera të veçanta për porosinë?

Ne pranojmë specifikimin e personalizuar të porosisë tuaj, por sasia duhet të plotësojë kërkesën tonë minimale për shkak të humbjes së makinerisë dhe lëndëve të para etj.

Cila është sasia minimale e porosisë tuaj?

Lloje të ndryshme janë MOQ të ndryshme. Nëse kemi në magazinë, nuk ka MOQ.

Si të konfirmoni cilësinë me ne para se të filloni të prodhoni?

1) Ju mund të merrni një mostër falas dhe të zgjidhni prej tij, dhe pastaj ne bëjmë cilësinë sipas kësaj.
2) Na dërgoni mostrat tuaja, dhe ne e bëjmë produktin sipas cilësisë tuaj.

Cili eshte cmimi juaj

Kuotim i bazuar në sasinë e produktit tuaj dhe kërkesat e procesit. Ju lutemi këshilloni sasinë dhe aplikimin tuaj, ne do të citojmë një çmim më të mirë për ju. Pricesmimet tona janë jashtëzakonisht konkurruese.

Si mund ta paguaj porosinë time?

Ne pranojmë L / C në shikim, T / T deri tani, dhe pagesa të tjera do të pranohen sipas zhvillimit.

Cili është standardi i paketimit?

Normalisht pambuku me perla, qese paketimi, bord kartelë fikse, ne paketojmë produktin tonë në plastikë ose kartona, ai mund të personalizohet nga kërkesa juaj.

Si i transportoni produktet?

Normalisht, ne do të transportonim detar. Ne do të ndjekim kërkesën tuaj për të zgjedhur gjithashtu.

Si të zgjidhni problemet e cilësisë pas shitjes?

1) Bëni fotografi të problemeve dhe na dërgoni.
2) Merrni video nga problemet dhe na dërgoni.
3) Dërgoni përsëri produktet problemore duke na shprehur.
4) Pasi të konfirmuam problemet, ne do të hartojmë propozimin e kënaqur për ju brenda tre ditësh.

Si të ruani produktet e filmave TPU / PU?

Shmangni lagështirën dhe rrezet e diellit direkte. Mbajeni depot të ajrosura dhe të thata. Mos e vendosni direkt në tokë.

Pse TPU mund të zëvendësojë PVC?

TPU Film ka strukturë të thjeshtë molekulare (përfshirë vetëm CHON), TPU nuk ndot ajrin gjatë djegies dhe incenerimit dhe do të degradohet natyrshëm brenda 3 ~ 5 vjet nën veprimin e lagështisë dhe mikroorganizmit pasi është varrosur në tokë, kështu që është zevendesues i mire i produkteve PVC dhe nje produkt me rryme kryesore per prodhimin mjedisor.
- Shumë elastike, rezistente ndaj konsumit,
- Anti-zverdhës, i qëndrueshëm ndaj motit, rezistent ndaj vajit, i acidit, i qëndrueshëm ndaj rezistencës,
- Anti-kërpudhat, antibiotikët, anti-statik, i riciklueshëm dhe i degradueshëm
- i sigurt dhe i qëndrueshëm edhe në të rënda mjedisi
- Mjedisi miqësor
- Rezistencë e mirë hidrolize dhe qëndrueshmëri e motit.
- Nuk preket nga vaji, klori, djersa, kozmetika dhe uji i detit
- Sipërfaqja e lëmuar është e dobishme për shtypjen e ekranit
- Nuk ka humbje e elasticitetit në mjedis të ftohtë ose të nxehtë
mbani lëkurën tuaj nga acarimi

Cilat janë rekomandimet për aplikimin e materialeve?

Ky material ka ngjitje të mirë me tekstil, poliester, pambuk, pëlhurë të përzier, TPU, dhe ka rezistencë të mirë, elasticitet, rezistencë ndaj nxehtësisë, rezistencë ndaj të ftohtit dhe rezistencë ndaj ujit. Drejtimi dhe aplikimi i zhvillimit të materialit është për veshje, këpucë, aksesorë tekstili, kuletë, etj. bagazh, nevojat ditore (mushama, xhaketa të papërshkueshëm nga uji), mallra sportive (lëkure futbolli), lodra (lodra inflatable), materiale dekorative (varëse, logoja).

Dëshironi të punoni me SHBA?