QQ 截图 20200519083937

LongGang Long Long Technology Technology Co Teknologjia, Ltd
Kontakti: Mr. Wang  OR  Mr. Wu
Mobile: 86-15999791896 OR  86-18128605870
Telefon: 86- (0) 769-83008667 Toka e
Shërbimit: 86-18128605870 Mr. Wu (WhatsApp / WeChat / Skype)
E-mail: Abel.Wang@tl-tpu.com    Woson@tl-tpu.com     Eileen@tl-tpu.com
Address: No.88, Fenghuang Road, Furniture Avenue, Houjie Town, Dongguan City,China
(CN:東莞市厚街鎮家具大道鳳凰路88號)

 

Dëshironi të punoni me SHBA?

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni