QQ 截图 20200518142943B

KUSH JEMI?

Dongguan Tong Long Teknologjia e Re Materiale Co, Ltd,is located in Houjie Town, Dongguan city. The company

has independent production base and R&D department.The area of workshop is 7000 square meter.Mainly engaged in

Prodhimi i filmit TPU dhe përpunimi pas. Me gati 20 vjet përvojë të përpunimit TPU, teknologji të prodhimit të pjekur,

nga zhvillimi në prodhim, dërgesë dhe kontroll tjetër të rreptë të cilësisë, për të siguruar që cilësia jonë e shkëlqyer, shërbimi i mirë

për të fituar besimin e klientëve. Ne marrim cilësi dhe efikasitet si markë, inovacion dhe integritet si kulturë e korporatës sonë;

ne jemi angazhuar në rrugën e inovacionit shkencor dhe teknologjik, vazhdojmë të përtërijmë, në përputhje me

"klienti i parë, reputacioni i parë, risia, ndjekja e përsosmërisë" qëllim për të zhvilluar kauzën e kompanisë.

Aktualisht, markat bashkëpunuese përfshijnë MIZUNO, CalvinKlein, SKECHERS etj.

PSE NA ZGJODHET NE?

Tonglong ka gati 20 vjet përvojë në prodhimin e filmit TPU dhe pas përpunimit. Ne kemi një ekip profesionist me përvojë

që mund të ofrojnë shërbime me cilësi të lartë për kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, kontrollin e cilësisë, shitjet dhe fushat e tjera.

Ne mundemi sipas kërkesave të klientit për zhvillimin dhe prodhimin e pëlhurave dekorative me cilësi të lartë.

Takoni standardet e aplikimit të produkteve të ndryshme. Të zbatojë rreptësisht standarde të ndryshme të cilësisë, dhe cilësinë e produktit ka

kaloi vërtetime të ndryshme si SGS. Me aftësi të mira zhvillimi, prodhim të shpejtë dhe aftësi përpunimi,

aftësi të shkëlqyera të kontrollit të cilësisë dhe çmimeve shumë konkurruese, ne vazhdojmë të ofrojmë shërbime cilësore si psh

MIZUNO, CalvinKlein dhe klientë të tjerë të markave, SKECHERS etj.

dizajni
%
prodhim
%
R&D
%

BAZA E KOMPANISE

 

Dongguan Tonglong Teknologjia e Re e Materialeve Co, Ltd

Address: No.88, Fenghuang Road, Furniture Avenue, Houjie Town, Dongguan City,China
Contact:   Mr.Wang 86-15999791896
                 Mr. Wu   86-18128605870 ((WhatsApp / WeChat / Skype)

Dongguan Quanfeng Teknologjia e Re Materiale Co, Ltd

Address: No.88, Fenghuang Road, Furniture Avenue, Houjie Town, Dongguan City,China
Kontakti: Zonja Liu 86-13859098619

Shunlong Shoes Shoes Vietnam Co, Ltd

Adresa: Nr. 79, Komuniteti i II-të Longxi, Qinde County, Provinca Long'an, Vietnam
Kontakti: Z. Chen 84-01252666217

Fuzhou Shuncheng Këpucë Fabrika e Përpunimit të Materialeve

Adresa: Zona Industriale Confucian, Qarku Mawei, Qyteti Fuzhou, Provinca Fujian, Kinë
Kontakti: Zonja Liu 86-13685010736
ea596391