PRODUKTET

Me gati 20 vjet përvojë të përpunimit TPU, teknologji prodhimi të pjekur

 • Produkte Mian
 • Produkte të reja

Aplikimet

Performancë e shkëlqyer e produktit, e përshtatshme për çanta, këpucë, veshje, mallra sportive, etj.

 • Ekipi profesional

  Departamenti është i përbërë nga profesionistë të vjetër në industri i cili mund t'ju ofrojë mbështetje teknike teknike dhe shërbime të produkteve

 • Cilësi e shkëlqyer

  Zbatim i rreptë i menaxhimit të kontrollit të cilësisë së produktit, dhe përdorimi i agjencive të ndryshme të testimit për të konfirmuar cilësinë

 • Sistemi i shërbimit perfekt

  Sistemi i përsosur i shërbimit mund t'ju ofrojë mbështetje të teknikës online dhe zgjidhjen e aplikimit të produktit

Sistemi i kontrollit të produktit

RRETH NESH

DongGuan TongLong Teknologjia e Re Materiale Co, Ltd është e vendosur në qytetin Shijie, Qyteti DongGuan, Kinë. Kompania ka bazë të pavarur të prodhimit dhe departamentin R & D. Zona e punëtorisë është 5000 metër katror. Të angazhuar kryesisht në prodhimin e filmit TPU dhe përpunimin pas. Me gati 20 vjet përvojë të përpunimit TPU, teknologji të pjekur të prodhimit, nga zhvillimi në prodhim, dërgesë dhe kontroll tjetër të rreptë të cilësisë, për të siguruar që cilësia jonë e shkëlqyer, shërbimi i mirë për të fituar besimin e klientëve. Ne marrim cilësi dhe efikasitet si markë tonë, risi dhe integritet si kultura jonë e korporatave.

Qendra e Lajmeve

Markë bashkëpunuese